Banery - Flash lub animowane banery gif - szczegółowy cennik

projektowanie banerów - Spojrzenie marketingowe

Baner - jest to element ruchomy bądź statyczny umieszczany na stronie/portalu/serwisie www. Może to być reklama produktu, usługi lub innej strony internetowej zobacz przykłady

 

Baner jest "tworem marketingowym" dlatego podczas tworzenia, zwracamy szczególną uwagę na to, aby zachował on swoją funkcję. Jego celem jest zwrócenie na siebie uwagi osoby, która przegląda stronę i ZACHĘCENIA jej do kliknięcia i zapoznania się ze stroną, do jakiej prowadzi.

Dobry baner powinien budzić emocje, ciekawić, mobilizować do działania. Dobrym pomysłem jest więc zamieszczenie na nim haseł reklamowych zapewniających o dobrej cenie produktu czy jego jakości. Lepszym rozwiązaniem niż baner statyczny jest na pewno animowany baner, gdyż elementy ruchome są o wiele łatwiejsze do zauważenia. Nie znaczy to bynajmniej, że baner o kolorystyce "wściekłej czerwieni" będzie częściej klikalny, niż taki o kolorystyce pasującej do strony, na jakiej jest zamieszczony.

 

Warto pamiętać, że internauci nie lubią nachalnych reklam. Dlatego też jeśli są Państwo zainteresowani banerami typu pop-up zapraszamy do konkurencji :). Wiele firm jest w stanie dowieść, że klikalność tego typu banerów może być znacznie większa od zwykłych banerów np. typu billboard, ale cóż z tego jeśli ponad 90% z tych kliknięć jest przypadkowa, a konwersja (stosunek kliknięć do pożądanej akcji na stronie) takiej reklamy jest niesamowicie niska. Prawdziwym problemem jest jednak co innego. Internauta, który jest natarczywie atakowany tego typu reklamą, wyrobi sobie złą opinie o danej firmie, a przecież jedną z funkcji banerów jest również reklama wizerunkowa tj. zakodowanie w podświadomości internautów nazwy/loga firmy i wzbudzenie pozytywnych odczuć z nim związanych. Użytkownik częściej kupuje produkty marek które zna, choć nie zawsze musi pamiętać skąd.

 

Zlecając nam stworzenie banera reklamowego na stronę możecie nas Państwo zawsze zapytać, czy zamieszczone tam treści są wg nas odpowiednie i czy będą spełniały swoją funkcję.

 


Rodzaje banerów, jakie wykonujemy

Obecnie banery w formacie gif ustępują miejsca banerom wykonanym we flashu, których technologia wykonania umożliwia bardziej dynamiczną animację takiego banera. Wykonujemy jednak banery według wymagań Klienta. Poniższe ceny są przykładowe i mogą ulec zmianie w zależności od skomplikowania grafiki. Jeśli są Państwo zainteresowani innym rodzajem animowanych banerów prosimy o kontakt.


W cenie zlecenia zawarte są dwie poprawki projektu. Zastrzegamy sobie prawo wydłużenia terminu realizacji, oraz podwyższenia ceny zlecenia, jeśli zajdzie konieczność nanoszenia większej ilości poprawek projektu.

  • Traditional Banner - cena - od 240zł;

Rozmiar: 468×60 pikseli.

  • Half Banner - cena - od 150zł;

Rozmiar: 234×60 pikseli.

  • Rectangle - cena - od 250zł;

Dostępne rozmiary: 180×150 pikseli, 300x250 pikseli, 240x 400 pikseli, 336x280 pikseli.

  • Vertical - cena - od 240zł;

Rozmiar: 120×240 pikseli.

  • Billboard - cena - od 300zł;

Rozmiar: 728 × 90 pikseli.

  • Skyscraper - cena - od 300zł;

Dostępne rozmiary: 120x600, 160x600, 300x600 pikseli.

  • Square Button - cena - od 160zł;

Rozmiar: 125×125 pikseli.

  • Button - cena - od 170zł;

Dostępne rozmiary: 120×90 pikseli, 120x60 pikseli.

  • Micro Bar - cena - od 120zł;

Rozmiar: 88×31 pikseli.

powrót Powrót | zobacz przykłady banerów wykonanych przez DS

Copyright © 2006 Dreamstorm | Projekt strony - Dreamstorm