Reklama strony - oferta pozycjonowania

pozycjonowanie szerokie.

Dlaczego my ?
Oferujemy Państwu najbardziej efektywną w stosunku do ceny metodę promocji strony - pozycjonowanie szerokie.
Pozycjonujemy ponad 200 stron dla ponad 120 klientów na ponad 5500 fraz!


Na czym polega pozycjonowanie szerokie?
Pozycjonujemy Państwa stronę na kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt fraz jednocześnie a Państwo dzięki temu zyskują ruch na stronie osób potencjalnie zainteresowanych ofertą. Sami badamy rynek i konkurencyjność fraz i dobieramy takie, które będą dla Państwa naszym zdaniem najlepsze. Oczywiście konsultujemy się przy tym z Państwem. W przypadku, gdyby wypozycjonowana przez nas fraza nie przynosiła planowanego ruchu internautów zamieniamy ją na inną.

Długość trwania umowy.
Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z minimalnym czasem trwania 2 miesiące i miesięcznym okresem wypowiedzenia. Dzięki temu nie są Państwo związani długą umową i w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z naszych usług bez podania przyczyny. Nikt jednak do tej pory nie zrezygnował z powodu niezadowolenia z naszych usług.

Ile to kosztuje ?
Dobre pozycjonowanie nigdy nie jest tanie. Wiąże się to z kosztami utrzymania domen, hostingu i prac związanych z budową zaplecza tematycznego. Mimo wszystko oferujemy Państwu najbardziej efektywną w stosunku do ceny metodę promocji strony. Minimalna kwota 580 zł netto (ok. 710 brutto) miesięcznie. Jest to kwota ryczałtowa, stała w każdym miesiącu. Ilość fraz, które w tej kwocie pozycjonujemy jest zależna od ich konkurencyjności (trudności). W przypadku niektórych branż o bardzo dużej konkurencyjności w Internecie (np. hotelarstwo) sugerujemy przeznaczenie większej kwoty miesięcznie. W 90% przypadków wystarczy jednak kwota podstawowa. Jeśli sukces Państwa firmy zależy od odwiedzających ją osób ta inwestycja szybko się zwróci.

Kiedy dokonywane są płatności ?
Płatności należy regulować po każdym miesiącu po wystawieniu faktury.

Co jest w cenie usługi ?
- W cenie usługi zbadamy Państwa witrynę pod względem przyjazności wyszukiwarkom i przekażemy wskazówki optymalizacji.
- Doradzimy w doborze fraz pod kampanię google Adwords
- Założymy konto google Analitycs, aby była możliwość monitorowania statystyk odwiedzin
- Jeśli strona nie widnieje w katalogach dodajemy ją do najważniejszych

Kontrola nad tym, co robimy.
Klient otrzymuje dostęp do panelu, w którym może monitorować jakie frazy są pozycjonowane i jaka jest siła linków skierowana na każdą z tych fraz.

Czy są jakieś zagrożenia dla strony internetowej po odstąpieniu od umowy?
NIE. Umowa chroni Klienta i w przypadku odstąpienia od niej (po miesięcznym okresie wypowiedzenia) linki z zaplecza zdejmowane są w sposób bezpieczny, stopniowy nie narażający domeny na filtr.

pozycjonowanie "na frazy"

Ile to kosztuje ?
W tym przypadku płacą Państwo cenę, za konkretną pozycję fraz. Codziennie badana jest pozycja strony na pozycjonowane frazy a cena obliczana jest wg cennika pozycji fraz w każdym dniu. Minimalna kwota jest identyczna jak w przypadku pozycjonowania szerokiego, czyli 580 zł netto, ale zależna od pozycji fraz i co miesiąc inna.

Długość trwania umowy.
Umowa podpisywana jest na okres minimum 12 miesięcy. Po roku obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia.

Reszta zasad obowiązuje podobnie jak w przypadku pozycjonowania szerokiego.

katalogowanie

Oferujemy Państwu usługę ręcznego katalogowania (dodawania stron do katalogów internetowych).

Cena usługi to 180 zł za 200 katalogów. Wybieramy tylko te najlepsze.

Jest to usługa, której wykonanie zajmuje sporo czasu. Gwarantujemy, że wpisów dokonujemy ręcznie bez udziału programów typu adder. Stronę umieszczamy w odpowiednich kategoriach, a jeśli takowych nie ma, zostają one tworzone (jeśli taka możliwość istnieje). Wpisów dokonujemy w odstępach czasowych od 3-10 dziennie, aby nie narazić strony na filtr.

Po wykonaniu zlecenia wysyłamy Państwu listę katalogów do których została dodana strona. To, czy strona zostanie dodana do katalogu zależy od administarorów katalogów. Może się to przeciągnąć w czasie i nie gwarnatujemy pozytywnego rozpatrzenia.

Cele pozycjonowania

  • Pozyskanie nowych klientów i grup odwiedzających witrynę dla firmy lub innego podmiotu
  • Zwiększenie popularności witryny wśród odwiedzających
  • Zapewnienie długotrwałej i skutecznej reklamy
  • Promowanie wizerunku i marki w Internecie

Zobacz cennik

powrót Start | O nas | Oferta | Nasze porady |

Copyright © 2006 Dreamstorm | Projekt strony - Dreamstorm